1. Liga Żużlowa – Arged Malesa z kolejnymi zawodnikami!

Włodarze Ostrowskiego klubu po raz kolejny ogłaszają zawarcie porozumień z zawodnikami. Tym razem swoje umowy dogadali Tobiasz Musielak oraz Frederik Jakobsen. Skład pretendenta do awansu jest niemal kompletny.

Waldemar Górski budowę składu na kolejny sezon rozpoczął od mocnych fundamentów. Na początku miesiąca ogłoszone zostało pozostanie trenera Staszewskiego oraz dwóch kluczowych juniorów – Jakuba Krawczyka oraz Sebastiana Szostaka. Teraz nadeszła pora na seniorskie ruchy.

O tym, że Ostrów odbudował już kilku zawodników mówić nie musimy. Jak chociażby Grzegorza Walaska czy Tomasza Gapińskiego. Podobnym szlakiem powędrował Frederik Jakobsen, który po mizernym sezonie w ZOOleszcz GKM-ie Grudziądz zdecydował się zejść klasę niżej w poszukiwaniu dawnej formy.

Natomiast kilka dni później swoje pozostanie w ekipie z Ostrowa potwierdził Tobiasz Musielak. Kapitan Arged Malesy w trakcie sezonu wielokrotnie podkreślał jak dobrze czuje się w zespole Mariusza Staszewskiego, przez co jego decyzja nie może nas dziwić.

Poza tymi ruchami pozostaje nam czekać tylko na przedłużenie umowy z Matiasem Nielsenem oraz ogłoszenie transferu Wiktora Jasińskiego, który został już dogadany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to