Kolejka 1
42 - 48

ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań vs INNPRO ROW Rybnik

54 - 36

TEXOM STAL Rzeszów vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

43 - 47

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk vs CELLFAST Wilki Krosno

51 - 38

ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz vs ARGED MALESA Ostrów

Kolejka 2
49 - 40

INNPRO ROW Rybnik vs TEXOM STAL Rzeszów

41 - 48

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań

57 - 32

ARGED MALESA Ostrów vs ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

48 - 42

CELLFAST Wilki Krosno vs ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz

Kolejka 3
51 - 39

INNPRO ROW Rybnik vs ARGED MALESA Ostrów

45 - 45

ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań vs ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

57 - 33

ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

39 - 51

TEXOM STAL Rzeszów vs CELLFAST Wilki Krosno

Kolejka 4
21 - 27

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk vs ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz

39 - 50

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs INNPRO ROW Rybnik

47 - 43

ARGED MALESA Ostrów vs TEXOM STAL Rzeszów

55 - 35

CELLFAST Wilki Krosno vs ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań

Kolejka 5
18:00

ARGED MALESA Ostrów vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

52 - 38

TEXOM STAL Rzeszów vs ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

18:00

ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań vs ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz

56 - 34

INNPRO ROW Rybnik vs CELLFAST Wilki Krosno

Kolejka 6
14:00

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

14:00

CELLFAST Wilki Krosno vs ARGED MALESA Ostrów

14:00

ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań vs TEXOM STAL Rzeszów

14:00

ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz vs INNPRO ROW Rybnik

Kolejka 7
16:30

INNPRO ROW Rybnik vs ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

16:30

ARGED MALESA Ostrów vs ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań

14:00

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs CELLFAST Wilki Krosno

14:00

TEXOM STAL Rzeszów vs ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz

Kolejka 8
16:30

CELLFAST Wilki Krosno vs ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

16:30

INNPRO ROW Rybnik vs ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań

18:00

ARGED MALESA Ostrów vs ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz

18:00

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs TEXOM STAL Rzeszów

Kolejka 9
00:00

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk vs ARGED MALESA Ostrów

00:00

ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz vs CELLFAST Wilki Krosno

00:00

ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

00:00

TEXOM STAL Rzeszów vs INNPRO ROW Rybnik

Kolejka 10
00:00

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk vs ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań

00:00

ARGED MALESA Ostrów vs INNPRO ROW Rybnik

00:00

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz

00:00

CELLFAST Wilki Krosno vs TEXOM STAL Rzeszów

Kolejka 11
00:00

INNPRO ROW Rybnik vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

00:00

ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz vs ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

00:00

ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań vs CELLFAST Wilki Krosno

00:00

TEXOM STAL Rzeszów vs ARGED MALESA Ostrów

Kolejka 12
00:00

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk vs TEXOM STAL Rzeszów

00:00

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs ARGED MALESA Ostrów

00:00

ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz vs ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań

00:00

CELLFAST Wilki Krosno vs INNPRO ROW Rybnik

Kolejka 13
00:00

TEXOM STAL Rzeszów vs ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań

00:00

ARGED MALESA Ostrów vs CELLFAST Wilki Krosno

00:00

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź vs ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

00:00

INNPRO ROW Rybnik vs ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz

Kolejka 14
00:00

ABRAMCZYK Polonia Bydgoszcz vs TEXOM STAL Rzeszów

00:00

CELLFAST Wilki Krosno vs H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

00:00

ORZECHOWA OSADA PSŻ Poznań vs ARGED MALESA Ostrów

00:00

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk vs INNPRO ROW Rybnik