Kolejka 1
46 - 44

KS Toruń U-24 vs Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24

52 - 38

Polcopper Agromix Unia Leszno U-24 vs TAURON Włókniarz Częstochowa U-24

44 - 46

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24 vs ENEA Falubaz Zielona Góra

43 - 47

Motor Lublin U-24 vs U24 Beckhoff Sparta Wrocław

Kolejka 2
55 - 35

Enea Stal Gorzów U-24 vs KS Toruń U-24

50 - 40

Falubaz Zielona Góra U24 vs Motor Lublin U-24

17:00

TAURON Włókniarz Częstochowa U-24 vs Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24

38 - 52

Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24 vs Polcopper Agromix Unia Leszno U-24

Kolejka 3
43 - 47

KS Toruń U-24 vs Polcopper Agromix Unia Leszno U-24

49 - 41

TAURON Włókniarz Częstochowa U-24 vs U24 Beckhoff Sparta Wrocław

44 - 46

Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24 vs Motor Lublin U-24

41 - 47

Enea Stal Gorzów U-24 vs Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24

Kolejka 4
55 - 35

U24 Beckhoff Sparta Wrocław vs Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24

38 - 52

Falubaz Zielona Góra U24 vs TAURON Włókniarz Częstochowa U-24

44 - 46

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24 vs KS Toruń U-24

45 - 45

Motor Lublin U-24 vs Enea Stal Gorzów U-24

Kolejka 5
44 - 46

U24 Beckhoff Sparta Wrocław vs Falubaz Zielona Góra U24

49 - 41

Polcopper Agromix Unia Leszno U-24 vs Enea Stal Gorzów U-24

44 - 46

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24 vs Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24

36 - 54

Motor Lublin U-24 vs IMPAKT Włókniarz Częstochowa U-24

Kolejka 6
00:00

Enea Stal Gorzów U-24 vs U24 Beckhoff Sparta Wrocław

00:00

KS Toruń U-24 vs Motor Lublin U-24

00:00

Polcopper Agromix Unia Leszno U-24 vs Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24

00:00

Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24 vs Falubaz Zielona Góra U24

Kolejka 7
17:00

U24 Beckhoff Sparta Wrocław vs KS Toruń U-24

17:00

Falubaz Zielona Góra U24 vs Enea Stal Gorzów U-24

17:00

TAURON Włókniarz Częstochowa U-24 vs Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24

17:00

Motor Lublin U-24 vs Polcopper Agromix Unia Leszno U-24

Kolejka 8
17:00

Enea Stal Gorzów U-24 vs TAURON Włókniarz Częstochowa U-24

17:00

KS Toruń U-24 vs Falubaz Zielona Góra U24

16:00

Polcopper Agromix Unia Leszno U-24 vs U24 Beckhoff Sparta Wrocław

17:00

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24 vs Motor Lublin U-24

Kolejka 9
00:00

U24 Beckhoff Sparta Wrocław vs Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24

00:00

Falubaz Zielona Góra U24 vs Polcopper Agromix Unia Leszno U-24

00:00

TAURON Włókniarz Częstochowa U-24 vs KS Toruń U-24

00:00

Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24 vs Enea Stal Gorzów U-24

Kolejka 10
00:00

U24 Beckhoff Sparta Wrocław vs Motor Lublin U-24

00:00

Falubaz Zielona Góra U24 vs Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24

00:00

TAURON Włókniarz Częstochowa U-24 vs Polcopper Agromix Unia Leszno U-24

00:00

Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24 vs KS Toruń U-24

Kolejka 11
00:00

KS Toruń U-24 vs Enea Stal Gorzów U-24

00:00

Polcopper Agromix Unia Leszno U-24 vs Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24

00:00

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24 vs TAURON Włókniarz Częstochowa U-24

00:00

Motor Lublin U-24 vs Falubaz Zielona Góra U24

Kolejka 12
00:00

U24 Beckhoff Sparta Wrocław vs TAURON Włókniarz Częstochowa U-24

00:00

Polcopper Agromix Unia Leszno U-24 vs KS Toruń U-24

00:00

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24 vs Enea Stal Gorzów U-24

00:00

Motor Lublin U-24 vs Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24

Kolejka 13
00:00

Enea Stal Gorzów U-24 vs Polcopper Agromix Unia Leszno U-24

00:00

Falubaz Zielona Góra U24 vs U24 Beckhoff Sparta Wrocław

00:00

TAURON Włókniarz Częstochowa U-24 vs Motor Lublin U-24

00:00

Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24 vs Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24

Kolejka 14
00:00

Enea Stal Gorzów U-24 vs Falubaz Zielona Góra U24

00:00

KS Toruń U-24 vs U24 Beckhoff Sparta Wrocław

00:00

Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24 vs TAURON Włókniarz Częstochowa U-24

00:00

Polcopper Agromix Unia Leszno U-24 vs Motor Lublin U-24

Kolejka 15
00:00

U24 Beckhoff Sparta Wrocław vs Enea Stal Gorzów U-24

00:00

Falubaz Zielona Góra U24 vs Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24

00:00

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24 vs Polcopper Agromix Unia Leszno U-24

00:00

Motor Lublin U-24 vs KS Toruń U-24

Kolejka 16
00:00

Enea Stal Gorzów U-24 vs Motor Lublin U-24

00:00

KS Toruń U-24 vs Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24

00:00

TAURON Włókniarz Częstochowa U-24 vs Falubaz Zielona Góra U24

00:00

Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24 vs U24 Beckhoff Sparta Wrocław

Kolejka 17
00:00

U24 Beckhoff Sparta Wrocław vs Polcopper Agromix Unia Leszno U-24

00:00

Falubaz Zielona Góra U24 vs KS Toruń U-24

00:00

TAURON Włókniarz Częstochowa U-24 vs Enea Stal Gorzów U-24

00:00

Motor Lublin U-24 vs Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24

Kolejka 18
00:00

Enea Stal Gorzów U-24 vs Orlen Cellfast Wilki Krosno U-24

00:00

KS Toruń U-24 vs TAURON Włókniarz Częstochowa U-24

00:00

Polcopper AgromixUnia Leszno U-24 vs Falubaz Zielona Góra U24

00:00

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz U-24 vs U24 Beckhoff Sparta Wrocław