Daniel Kaczmarek zawodnikiem Orła Łódź

1. Liga Żużlowa – Daniel Kaczmarek zawodnikiem Orła Łódź.

W piątym dniu okienka transferowego bardzo aktywni byli działacze z Łodzi. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź ogłosił właśnie kolejny transfer, a jest nim Daniel Kaczmarek.

W Łodzi o sezonie 2023 nikt nie chcę pamiętać, stąd tez padła decyzja o kompletnej przebudowie zespołu. Co prawda na kolejny rok ostał się Tomasz Gapiński jak i junior Aleksander Grygolec, co jest w pełni zrozumiałe, zważywszy na to, iż kapitan łodzian stracił praktycznie cały sezon lecząc kontuzje, a wolnych juniorów oferujących przyzwoitą jazdę jest jak na lekarstwo.

Nowy zaciąg otworzył przedwczoraj Benjamin Basso, który dołączył do Orła z Abramczyk Polonii Bydgoszcz. W kolejnym dniu klub poinformował o przedłużeniu kontraktów z juniorami, aż w końcu późnym popołudniem ogłoszony został transfer Daniela Kaczmarka. Polak z łódzkim zespołem łączony był już przed tegorocznym sezonem, jednak wtedy postawił na jazdę w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk, gdzie potwierdził swoje aspiracje do jazdy w pierwszej lidze.

W szesnastu meczach Wybrzeża, Daniel Kaczmarek wystartował w 74 biegach, co przełożyło się na 103 punkty z 12 bonusami, a te dają mu średnią na poziomie 1,554 pkt/bieg. Ta co prawda nie powala, jednak jak sam zainteresowany potwierdza ma sporo do udowodnienia sobie i kibicom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to