Wiktor Jasiński oficjalnie zawodnikiem Arged Malesy Ostrów!

1. Liga Żużlowa – Jasiński wypożyczony do Ostrowa.

Trzeciego dnia okienka transferowego Arged Malesa Ostrów przedstawiła ostatni element swojej przyszłorocznej układanki. Jest nim wypożyczony z ebut.pl Stali Gorzów, Wiktor Jasiński.

W Ostrowie po niezłym sezonie 2023 zdecydowano się na przebudowę i znaczne wzmocnienie ekipy dowodzonej przez Mariusza Staszewskiego. W Wielkopolsce myślą o ponownym awansie do Elity, a pomóc w tym mają takie persony jak Tobiasz Musielak, Gleb Czugunow, Frederik Jakobsen, Chris Holder czy niezwykle utalentowani Jakub Krawczyk i Sebastian Szostak.

Niewiadomą pozostawała rola zawodnika do lat 24, jednak w piątkowe popołudnie wszystko stało się jasne. Ostrowianie potwierdzili plotki i oficjalnie wypożyczyli Wiktora Jasińskiego, za którym już czwarty sezon startów w Elicie. Te okrasił najlepszą dotychczas średnią na poziomie 1,104 pkt/bieg jednak zarówno działacze Ostrowscy jak i Gorzowscy wierzą w wystrzał dyspozycji Polaka.

Jesteśmy przekonani, że jest to dobry krok, który pozytywnie wpłynie na rozwój Jego żużlowej kariery. Regularne starty to w tej chwili priorytet dla Wiktora. Wierzę, że wróci do nas mocniejszy. To bardzo utalentowany i bardzo perspektywiczny żużlowiec – skomentował transfer Jasińskiego prezes Stali Gorzów, Waldemar Sadowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to