Wybrzeże Gdańsk odsłania kolejne nazwiska!

1. Liga Żużlowa – Kolejne nazwiska w Wybrzeżu Gdańsk!

Włodarze Pomorskiego klubu w piątkowe popołudnie zdecydowali się poinformować swoich fanów o bardzo ważnych trzech kontraktach. Swoje umowy przedłużyli młodzieżowcy, a dokładniej Miłosz Wysocki, Eryk Kamiński oraz Bartosz Tyburski.

Nad morzem stopniowo jest coraz więcej odsłoniętych kart. Swoją umowę przedłużył niekwestionowany lider jak i kapitan Gdańszczan Nicolai Klindt. Do Duńczyka dokooptowano niezwykle ciekawe nazwisko jakim bez wątpienia jest Krzysztof Kasprzak. Wicemistrz Świata z 2014 ma stanowić o sile formacji seniorskiej, którą prawdopodobnie zasili także Mateusz Tonder. Natomiast z pewnych rzeczy to pozostanie dotychczasowej formacji młodzieżowej. Liderem jej ma być Miłosz Wysocki, który w tegorocznych rozgrywkach zanotował olbrzymi progres i niejednokrotnie potrafił zaskoczyć seniorów. Na swoje liście pokonanych ma takie nazwiska jak Luke Becker, Jonas Seifert-Salk czy Rohan Tungate. O miejsce drugiego juniora walkę stoczą wychowankowie – Eryk Kamiński i Bartosz Tyburski. Na nieco uprzywilejowanej pozycji wydaje się ten drugi, który zdążył już odjechać kilka biegów w sezonie 2023.

Klub o kontraktach poinformował za pośrednictwem teksty jak i materiału wideo – Miłosz Wysocki, Eryk Kamiński i Bartosz Tyburski stworzą formację juniorską Zdunek Wybrzeża Gdańsk na sezon 2024. Wysocki dwuletnią umowę zawarł jeszcze przed sezonem 2023, a w ostatnim czasie uzgodnił warunki finansowe na przyszłoroczne rozgrywki. Tyburski po zdaniu licencji zawarł trzyletnią umowę, która obowiązuje do 2025 roku włącznie, a Kamiński zdecydował się przedłużyć umowę wygasającą 30 października 2023 o dwa kolejne lata – czytamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to