Kolejne podpisy w Łodzi

1. Liga Żużlowa – Kolejne podpisy w Łodzi!

Łodzianie z dnia na dzień mają coraz mniej kart do okrycia. W poniedziałek H. Skrzydlewska Orzeł Łódź potwierdził kontrakty z Oskarem Polisem oraz Drew Kempem.

Już 8 listopada oficjalna prezentacja drużyny z miasta fabrykantów, a nazwisk w kadrze jest już coraz więcej. Działacze Orła czekali aż do otwarcia okienka, aby ogłaszać swoje kolejne nabytki. Okienko otworzyli pozyskaniem Benjamina Basso, aż w końcu przyszła kolej na Daniela Kaczmarka. Teraz natomiast oficjalnie w barwach Orła zostało powitanych kolejnych dwóch żużlowców.

Jako pierwszego przedstawiono młodego Brytyjczyka, Drew Kempa, który minione rozgrywki spędził na poziomie 2. Ligi w ekipie Metalika Recykling Kolejarza Rawicz. Tam 21 – latek w ośmiu meczach wykręcił niezbyt oszałamiającą średnią 1,378 pkt/bieg, ale co ważne trener Maciej Jąder zna go bardzo dobrze, a przy tym może być idealnym jokerem w jego talii.

Nieco później Łodzianie zaprezentowali jednego ze swoich domniemanych liderów, Oskara Polisa. Najlepszy zawodnik ostatnich rozgrywek 2. Ligi Żużlowej po latach spędzonych w Kolejarzu Opole zdecydował się spróbować swoich sił w wyższej klasie rozgrywkowej. Swoje zainteresowanie pozyskaniem wychowanka Włókniarza, Orzeł zgłaszał już przed rokiem, jednak Polis wierzył w projekt Marcina Sekuli, który ostatecznie nie wypalił. Teraz w Łodzi czeka go walka o swoje ambicje, które jak wiemy ma spore, a sam zawodnik za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych dostarcza nam argumentów za tym jak poważnie traktuje daną mu szansę.

W najbliższych dniach Łodzianie powinni ogłosić brakując duet w postaciach Luke’a Beckera oraz Olivera Berntzona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to