Mateusz Bartkowiak poszuka swoich szans w Łodzi!

1. Liga Żużlowa – Mateusz Bartkowiak poszuka swoich szans w Łodzi!

20 – latek już jakiś czas temu został poinformowany przez włodarzy ebut.pl Stali Gorzów o tym, że ma zielone światło na wypożyczenie. Formalności zostały dopełnione i we wtorek tym samym Bartkowiak stał się zawodnikiem H. Skrzydlewska Orła Łódź.

Przyszłość niezwykle utalentowanego wychowanka Stali Gorzów stała pod znakiem zapytania już od jakiegoś czasu. Bartkowiak wchodząc do czarnego sportu robił furorę, wróżono mu wielką karierę pokroju Bartosza Zmarzlika, lecz Mateusz utknął po drodze do sukcesu. Trener Chomski próbował mu pomóc, zresztą jak i Piotr Paluch, jednak bezskutecznie. Teraz 20 – latek poszuka odblokowania na Łódzkiej Moto Arenie, gdzie razem z Aleksandrem Grygolcem stworzy duet młodzieżowy wspierany przez Jakuba Kicińskiego. Trener Łodzian, Maciej Jąder może zatem nieco odetchnąć, bowiem najsłabszy punkt ekipy został znacząco wzmocniony.

Gorzowianie natomiast stawiają na duet Oskar Paluch – Jakub Stojanowski, który w minionych rozgrywkach pokazał kilka razy „lwi pazur” rywalom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to