Luke Becker wraca do Orła Łódź

1. Liga Żużlowa – Orzeł domknął kadrę głośnym powrotem!

Tempo okienka transferowego nawet na chwilę nie zwalnia. 8 listopada podczas oficjalnej prezentacji kadry na przyszły sezon Łodzianie dopięli swoje zestawienie.

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź w sezonie 2024 będzie zupełnie inną drużyną, będzie waleczny i ambitny o czym wielokrotnie już wspominał Prezes Skrzydlewski. W istocie na papierze tak to wygląda. Formacje krajową stworzy trójka Gapiński, Polis i Kaczmarek, jako U24 wystąpi Benjamin Basso, a role juniorskie powierzono Aleksandrowi Grygolcowi i Jakubowi Kicińskiemu, natomiast całemu przedsięwzięciu mają liderować Oliver Berntzon i Luke Becker.

Młody Amerykanin ogłoszony został jako ostatni zawodnik przyszłorocznej kadry. Kalifornijczyk po świetnym sezonie z Enea Falubazem Zielona Góra okraszonym awansem i średnią na poziomie 2,052 pkt/bieg jednak nie znalazł uznania jakim obdarzono go w Łodzi.

Projekt jaki do dyspozycji otrzymał Maciej Jąder może nie wygląda idealnie, jednak ambicje zawodników mogą okazać się istotne, a jak wiemy wszystko finalnie weryfikuje tor.

Postaw mi kawę na buycoffee.to