Orzeł przedstawił swoich juniorów

1. Liga Żużlowa – Orzeł przedstawił swoich juniorów!

Kadra Łodzian zaczyna powoli nabierać kształtu. Tym razem działacze zdecydowali się ogłosić podpisanie umów z dwoma młodzieżowcami – Aleksandrem Grygolcem i Jakubem Kicińskim.

Pierwszy z młodzianów kibicom Orła jest bardzo dobrze znany. Będzie to już szósty sezon w kevlarze z Orłem na piersi dla starszego z braci Grygolców. Aleksander w przyszłym sezonie będzie miał niezwykle ważne zadanie, po odejściu Mateusza Dula, który formalnie skończył już wiek juniora, to właśnie urodzony w 2003 roku zawodnik będzie musiał pełnić rolę lidera formacji. Dodatkowo będzie to jego ostatnia kampania w roli żużlowca U-21, a jak wiemy przejście w wiek seniorski dla wielu jest granicą nie do przejścia.

Natomiast jego nowym partnerem będzie mniej znany Jakub Kiciński. Wychowanek Orła w minionym roku w maju uzyskał certyfikat i zbierał szlify na zawodach młodzieżowych. Teraz jednak czeka go o wiele trudniejsze wyzwanie. W Łodzi jednak, jeśli chcą marzyć o wsparciu z pozycji juniorskich będą musieli rozejrzeć się za potencjalnym wypożyczeniem.

W mieście fabrykantów najbliższe dni powinny być niezwykle aktywne. Na 8 listopada planowane jest wielkie ogłoszenie drużyny na rok 2024, a w niej według doniesień powinni znaleźć się oprócz wcześniej przedstawionej czwórki tacy zawodnicy Oskar Polis czy Oliver Berntzon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to