Patrick Hansen z dwuletnia umową

1. Liga Żużlowa – Patrick Hansen z dwuletnią umową!

Piękny materiał udostępnili włodarze KS ROW Rybnik. Patrick Hansen razem z Krzysztofem Mrozkiem składają podpisy pod dwuletnią umową. Przed Duńczykiem zima pełna walki o powrót do zdrowia po fatalnym karambolu.

Sam fakt pozostania na Śląsku reprezentanta Danii zapowiedziany był dużo wcześniej, już podczas trwania sezonu. Wszystko jednak nieco osunęło się w cień w momencie wielkiej tragedii żużlowca. Podczas zawodów w Ostrowie, Patrick z impetem uderzył w twarde okalające tor ogrodzenie, a pierwsze diagnozy zamroziły krew w żyłach całego środowiska. Mówiło się o braku czucia u młodego, ledwie 25-letniego zawodnika, jednak fachowo wykonana w Kaliszu operacja na całe szczęście przyniosła pozytywny skutek, a sam Hansen z dnia na dzień robi coraz większe postępy w czym pomaga mu intensywna rehabilitacja.

Te mogliśmy jednoznacznie zauważyć na filmiku zamieszczonym przez popularne „Rekiny”, w nim Patrick w pewnym momencie porzuca kulę ortopedyczne i o własnych siłach melduje się w gabinecie Prezesa Mrozka by podpisać umowę na lata 2024-25. Ten mały symbol pokazuje jak wielkim wojownikiem jest pochodzący z kraju Hamleta zawodnik, a słowa o powrocie do żużla stają się coraz realniejsze. Teraz jednak kluczowy na sam początek jest powrót do pełni sprawności i zdrowia.

Warto nadmienić, że działacze Rybnickiego zespołu nie zostawili swojego kapitana w obliczu bardzo poważnej kontuzji, a sam Prezes Mrozek dokonał wszystkiego co mógł, aby zapewnić swojemu zawodnikowi co najlepsze. Najważniejsze jednak jest dla obu stron podpisanie umowy na dalsze lata.

Postaw mi kawę na buycoffee.to