Tomasz Gapiński zostaje w Łodzi

1. Liga Żużlowa – Tomasz Gapiński zostaje w Łodzi!

W ostatnich tygodniach z Łodzi zawodnicy jedynie odchodzili, czym potwierdzali przesłanki o absolutnej rewolucji kadrowej w Orle. Włodarze na ostatniej konferencji zdecydowali się ogłosić pierwsze nazwiska na przyszły sezon.

Środowa konferencja prasowa przyniosła nam przede wszystkim przedstawienie głowy projektu pt. Sezon 2024. W Łodzi stery po Marku Cieślaku i Piotrze Świderskim przejął Maciej Jąder, który Łódzki klub zna bardzo dobrze. Do dyspozycji szkoleniowca będzie dość ciekawy i ambitny skład, o którym w mieście włókniarzy za dużo mówić nie chcą. Mimo to odsłonięte zostały pierwsze dwie karty, a są nimi Tomasz Gapiński oraz Aleksander Grygolec, o czym powiedział sternik, Witold Skrzydlewski.

W ekipie na przyszły sezon zostają Tomasz Gapiński oraz junior Aleksander Grygolec. Kapitan będzie musiał pokazać, że zeszły rok był wypadkiem przy pracy i oby więcej już nie łamał nadgarstków. Co prawda ja go podejrzewam o celowość, żeby każdy mu usługiwał – dodał żartobliwie sponsor Łodzian.

Głos zabrał także sam kapitan Orłów, co zrobił w iście swoim stylu – Co ja mogę więcej dodać, cieszę się, że jestem w tym miejscu, że Pan Prezes dał mi kolejną szansę. Co ważne jestem w końcu w 100% zdrowy. Trochę nam na to zeszło, przeszło cztery miesiące, które były bardzo ciężkie. Myśleliśmy, że uda się szybciej, jednak nie mieliśmy na to wpływu. Był promyk nadziei na start w ostatnim ligowym meczu, lecz zgodnie odpuściliśmy i teraz uważam to za w pełni słuszną decyzję. Na koniec sezonu udało się odjechać kilka treningów, Turniej w Ostrowie, cieszę się, że udało się zakończyć na motocyklu – zaznaczył kapitan Orła Łódź.

Popularny „Gapa” został również zapytany jak przekonał Prezesa Skrzydlewskiego do swojego pozostania – W trakcie trwania sezonu byliśmy już praktycznie dogadani na kolejny rok. Powiedziałem, że jak najbardziej chce zostać i mam pewien dług wobec Prezesa jak i kibiców. Ten sezon nie potoczył się po mojej myśli, klubu również, stąd chce spłacić to chociaż w części w przyszłym roku – zakończył nowy-stary zawodnik klubu z Łodzi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to