1. Liga Żużlowa – Ważny transfer Poznanian!

Invest House Plus PSŻ Poznań po tym, kiedy oficjalnie potwierdził swoje starty w pierwszej lidze, zdecydował się ogłosić ważny transfer. Jest nim Szymon Szlauderbach, który zamieni Abramczyk Polonię Bydgoszcz na kevlar ze Skorpionem.

Jeszcze nie tak dawno toczyła się bitwa o starty Poznaniaków w rozgrywkach zaplecza Elity. Kością niezgody było oświetlenie, ale raczej adekwatniejszym określeniem byłoby jego brak. Firma ENEA jednak zdecydowała się wesprzeć klub z Golęcina i zamontowała wokół owalu mniejsze maszty oświetleniowe, dzięki czemu komisja licencyjna bez problemu będzie mogła przyznać licencje na starty.

Włodarze jednocześnie już w pewnym stopniu zbudowali swoje zestawienie. Otwierają je Aleksandr Łoktajew i Ryan Douglas. Teraz przyszła pora na pierwszego krajowego seniora, który został Szymon Szlauderbach. Przy wyborze wychowanka Unii Leszno na pewno odegrał rolę jego dobry występ na Golęcińskim owalu, kiedy to wywalczył osiem oczek z bonusem.

Sam klub powitał zawodnika – 24-latek to zawodnik z ogromnym potencjałem, który z pewnością pokaże wolę walki. Szymon bardzo dobrze czuje się na poznańskim torze, co udowodnił w minionym sezonie w barwach bydgoskiej Polonii zdobył 8+1 pkt, dwa razy przywożąc za swoimi plecami popularnego „Saszę” – czytamy w komunikacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to