1. Liga Żużlowa – Wilki nie próżnują!

Cellfast Wilki Krosno nie tylko słowami podkreślają, że chcą wrócić do Elity jak najszybciej się da. Wataha zakontraktowała jednego z najlepszych żużlowców zaplecza jakim jest Dimitri Berge.

Włodarze Krośnieńskiej ekipy już wcześniej pochwalili się bardzo cennym transferem Norberta Krakowiaka. Młody Polak idealnie wypełnia lukę w składzie przy okazji zapewniając naprawdę bardzo wysoki poziom. Na nieszczęście Wilków swoje odejście po sezonie 2023 okraszonym spadkiem ze Speedway Ekstraligi, zapowiedział Andrzej Lebiediew. Wieloletni lider i kapitan Podkarpackiej drużyny przymierzany jest bardzo mocno do FOGO Unii Leszno.

W obliczu tej sytuacji Grzegorz Leśniak z Michałem Finfą rozglądali się po rynku transferowym, a tam bez większego trudu natrafili na Dimitriego Berge. Francuz co prawda prowadził z innymi klubami rozmowy, ale na drodze do porozumienia stanęły spore wymagania finansowe gwiazdy Trans MF Landshut Devils. Jak jednak możemy się domyślić, spadkowicz z Elity przedstawił na tyle kuszącą ofertę reprezentantowi trójkolorowych, że ten się nie wahał.

Przed Berge ciężkie zadanie zastąpienia jednego z czołowych zawodników 1. Ligi Żużlowej od lat, jednak patrząc na jego ostatnie wyniki jak chociażby średnia z tegorocznej kampanii – 2,012 pkt/bieg jest on w stanie tego dokonać. Pomóc w tym mają treningi, które już teraz obaj nowi zawodnicy Wilków odbyli!

Postaw mi kawę na buycoffee.to