Patryk Wojdyło wraca do Krosna

1. Liga Żużlowa – Wojdyło wraca do Krosna!

Sezon 2023 okazał się przełomowym dla Patryka Wojdyły, Zawodnik do lat 24, rozkwitł sportowo na Śląsku, a teraz zdecydował się na powrót do Cellfast Wilków Krosno!

Przed tegorocznymi rozgrywkami wychowanek Stali Rzeszów postanowił o tym, że zamienia barwy Krośnieńskie na te Rybnickie, gdzie z miejsca miał gwarantowany skład. Szansy nie zmarnował. Co prawda nie zawsze notował wyniki takie jakby go samego zadowalały, lecz końcówka sezonu okazała się wręcz wyborna. W przetrzebionym składzie KS ROW Rybnik, Wojdyło razem z Brady’m Kurtzem stanowili o wyniku ekipy Krzysztofa Mrozka, a szczególną ozdobą bez wątpienia był pierwszy mecz finałowy w którym Patryk wykręcił 14 oczek.

Po zakończeniu sezonu od razu rozpoczęto rozmowy na temat przyszłości urodzonego w Jarosławiu zawodnika. Wszelkie plotki rozwiał w środowy wieczór sam Wojdyło, który ogłosił swój transfer do Krosna. Tym samym po roku rozbratu wraca on do klubu, którego barwy bronił w przez dwa sezony 2020 i 2021.

Po dwóch sezonach spędzonych w Rybniku wracam na stare śmieci i przenoszę się z powrotem do Krosna. Nie była to łatwa decyzja. Czas spędzony w Rybniku oceniam jak najbardziej pozytywnie. Wszystko mi tu pasowało: fantastyczni kibice, fantastyczni zawodnicy, nie mogę też powiedzieć złego słowa na zarząd i trenera. Jednym słowem czułem się tutaj jak w domu. Nie mówię żegnam tylko do zobaczenia – napisał żużlowiec.

Postaw mi kawę na buycoffee.to