2. Liga Żużlowa – Cyfer podpisał umowę z Unią Tarnów.

Włodarze Grupa Azoty Unia Tarnów potwierdzają angaże swoich liderów. Tym razem podpis pod umową złożył Adrian Cyfer, przez co jest pewne, że zobaczymy go w kevlarze z Jaskółką na piersi w przyszłym roku.

Wcześniej takowy ruch dokonał Timo Lahti. Fin nie zmienił zdania i podpisał umowę na przyszły rok z Tarnowianami, gdzie poszuka dawnej formy po niezwykle nieudanym roku w Łodzi. Drugim zawodnikiem z oficjalnym kontraktem jest Adrian Cyfer. Wychowanek Stali Gorzów po świetnych rozgrywkach z Enea Polonią Piła zdecydował się przejść do ligowego konkurenta, z którym zawalczy o awans do 1. Ligi Żużlowej.

Bardzo się cieszę, że w przyszłym roku będę bronić barw Unii Tarnów. Nie mogę się już doczekać startu sezonu, także pomału odliczam, żeby ta zima szybko minęła. Trzymajcie za nas kciuki, do zobaczenia na stadionie – skwitował za pośrednictwem mediów społecznościowych drugi najlepszy zawodnik rozgrywek 2. Ligi Żużlowej w roku 2023.

Grupa Azoty poprzez powiększenie swojego wkładu do budżetu Unii Tarnów dała włodarzom pełne możliwość walki o awans, a także powrotu do świetności z jakiej Jaskółki przed laty słynęły.

W najbliuższych dniach powinniśmy otrzymać informacje o podpisach ze strony Davida Bellego, Daniela Jeleniewskiego, Marko Lewiszyna, Williama Drejera czy też juniorów Unii.

Postaw mi kawę na buycoffee.to