Duet podpisał umowy z Kolejarzem Opole.

2. Liga Żużlowa – Duet podpisał umowy z Kolejarzem Opole.

Opolanie krok po kroku zamykają swoje zestawienie na przyszłoroczne rozgrywki. Umowy zawarli Robert Chmiel oraz Stanisław Melnychuk.

Kolejarz Opole, o czym otwarcie mówił Prezes Dziemba nie zamierza celować w awans i da szansę na wykazanie się ośrodkom z Piły czy Tarnowa. Celem dla Kolejarzy są kolejne lata po tym, kiedy ich obiekt zostanie wyremontowany. Mimo to kadra Marcina Sekuli może pokazać charakter. Do wcześniej zakontraktowanych Filipa Hjelmlanda i Mathiasa Thoernbloma dołącza duet Robert Chmiel oraz Stanisław Melnychuk. Uwagę przykuwa szczególnie jeden z liderów z minionego sezonu.

Wychowanek ROW-u Rybnik odjechał swój najlepszy sezon w karierze kończąc ze średnią 2,055 pkt/bieg plasującą go na wysokiej dziesiątej pozycji. Sam zainteresowany miał już wcześniej ważną umowę na kolejny rok, jednak jak podkreśla nie zamierza opuszczać Opola, gdzie dano mu szansę.

„Dziś podczas spotkania z Prezesem Zygmuntem Dziembą uzgodniliśmy ostatnie szczegóły, dopełniliśmy wszelkich formalności i podaliśmy sobie ręce, więc śpieszę poinformować wszystkich Kibiców Kolejarz Opole – w przyszłym sezonie będziemy się znów regularnie spotykać przy W2” – napisał Polak w mediach społecznościowych.

Młody Ukrainiec natomiast ma powalczyć o skład, a przy tym pomagać w pracach warsztatowych młodym adeptom czarnego sportu w Opolu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to