Dwa ogniwa zostają w Landshut

2. Liga Żużlowa – Dwa ogniwa zostają w Landshut!

Nadchodzące oficjalne otwarcie okienka transferowego w żużlu nie zaskoczy nas praktycznie niczym. Większość kadr została już ogłoszona, co skrzętnie tez czynią Bawarczycy! Na pokładzie ekipy z Landshut pozostało dwóch ważnych zawodników.

Trans MF Landshut Devils w przyszłym sezonie mimo zajęcia dobrego piątego miejsca w 1. Lidze Żużlowej wystartują o szczebel rozgrywkowy niżej. Wszystko spowodowane przez nowe regulacje na zapleczu Elity, których to Diabły nie mogły spełnić. Ekipa z Niemiec jednak wcale nie zamierza się załamywać i pomimo odejście swoich liderów w postaciach Dimitriego Berge i Kai’a Huckenbecka zamierzają zbudować ambitny i waleczny skład.

Kadrę otworzył Kim Nilsson, a do Szweda niedługo później dołączył jego rodak Antonio Lindbaeck. Po nim natomiast swoje pozostanie ogłosili Erik Bachhuber oraz Mario Hausl. Nadzieje, wobec tego pierwszego są szczególnie duże w obliczu odejścia Noricka Bloedorna. Sam zawodnik jednak nie krył swoich celów – Czekam na następny sezon w Landshut i będę ciężko pracować, aby znów zyskać pewność siebie i odpowiednio punktować. Rywalizacja w barwach tej drużyny to świetna zabawa. Fani są znakomici – dodał młody Niemiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to