Antonio Lindback przechodzi do Landshut Devils

2. Liga Żużlowa – Jest pierwszy transfer Diabłów!

Przymusowa relegacja Trans MF Landshut Devils do 2. Ligi Żużlowej wcale nie powoduje zmiany celu jakim jest jak najlepszy wynik sportowy. Działacze z Bawarii dopięli właśnie ciekawy transfer.

Wspominanym wyżej zawodnikiem jest nie kto inny jak Antonio Lindbaeck. Niezwykle doświadczony ligowiec w Polsce, a także były uczestnik cyklu w tegorocznych rozgrywkach przywdziewał kevlar ze Skorpionem na piersi notując średnią na poziomie 1,571 pkt/bieg. Ta co prawda nie powala, lecz jak dobrze wiemy popularny „Toninho” to zawodnik nieobliczalny, gotowy pokonać choćby mistrza świata. W Landshut stworzy on parę zagraniczną wraz ze swoim rodakiem Kimem Nilssonem, który swoją umowę przedłużył chwilę przed ogłoszeniem transferu Antonio.

O angażu Lindbaecka parę słów powiedział Bernhard Muggenthaler, kierownik Bawarskiej ekipy – Tak naprawdę nie trzeba dużo mówić o Antonio. Od lat jest jednym z czołowych zawodników na arenie międzynarodowej i swoim spektakularnym stylem jazdy budzi wielki entuzjazm.

Sam zawodnik natomiast nie krył zadowolenia ze swojego ruchu – Mam wspaniałe wspomnienia z Landshut. Niezależnie od tego, z kim rozmawiam o tym miejscu, wszyscy mówią tylko dobre słowa. Klub działa bardzo profesjonalnie, poważnie i oferuje najlepsze warunki. Podoba mi się to i nie mogę się doczekać ponownego spotkania z fanami w Landshut – podsumował Toninho.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to