Cztery podpisy w Bawarii!

2. Liga Żużlowa – Kwartet zostaje w Landshut!

Trans MF Landshut Devils intensywnie kompletują kadrę na rozgrywki 2024 na poziomie 2. Ligi Żużlowej. Włodarze klubu pochwalili się kolejnymi czteroma nazwiskami z kontraktami na następny sezon.

Wiadomość o niemożliwości startów w 1. Lidze Żużlowej spadła jak grom z jasnego nieba na Bawarską ekipę. Ta pomimo ukończenia rozgrywek na dobrym piątym miejscu znalazła się szczebel niżej, a skład opuścili najlepsi zawodnicy. Włodarze natychmiast rozpoczęli poszukiwania nowych nazwisk, a postawiono na Antonio Lindbaecka i Kima Nilssona. Jednak ambitne plany zostały niedługo później ucięte. Nowy regulamin rozgrywek zaplecza Elity nie pozwoli klubowi z Landshut jak i Daugavpils awansować wyżej.

To jednak wcale nie zwolniło procesu komepltowania kadry na przyszły rok. Włodarze podpisali kontrakty z Erikiem Rissem, Sandro Wassermannem, Lukasem Baumannem i Mariusem Hillebrandem.

Kilka słów powiedział Bernhard Muggenthaler, szef zespołu – Chcemy kontynuować promowanie tych zawodników. Oni mają znacznie większy potencjał niż pokazali do tej pory. Idealnie pasują w nasz zespół i cieszymy się, że do nas trafili – pokreślił.

Dodatkowo na dniach zespół najprawdopodobniej zasili legenda niemieckiego żużla, Martin Smoliński, który otrzymał ofertę kontraktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to