Lider zostaje w Starcie Gniezno!

2. Liga Żużlowa – Lider zostaje w Starcie Gniezno!

Orły z Wielkopolski w trwającym okienku transferowym dość powolnie ogłaszają kolejne nazwiska. W niedziele włodarze pochwalili się pozostaniem jednego z liderów, Sama Mastersa.

W Gnieźnie wszyscy czują pewnego rodzaju niedosyt po sezonie 2023. Ten miał być tym w którym Orły wrócą do 1. Ligi Żużlowej z której spadły po bardzo przeciętnych rozgrywkach 2022. Planu jednak nie udało się spełnić, co prawda był on bardzo blisko, a jednocześnie daleko. Czerwono-czarni starli się w finale z Żurawiami z Rzeszowa nie mając praktycznie szans z rozpędzoną lokomotywą Pawła Piskorza.

Nie inaczej zapowiada się przyszły sezon. Rywale z Tarnowa i Piły pozyskali wielu świetnych żużlowców, a w Gnieźnie, póki co widnieją nazwiska Kevina Fajfera, Huberta Łęgowika, młodzieżowców oraz Caspra Henrikssona. Teraz do nich dokooptowany został lider zespołu Sam Masters.

Doświadczony kangur w zakończonym sezonie notował naprawdę dobrą średnią na poziomie 2,091 pkt/bieg plasującą go na dziewiątej lokacie pośród najskuteczniejszych. Bez wątpienia fakt jego pozostania może radować kibiców Startu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to