Lokomotiv Daugavpils z pełną kadrą

2. Liga Żużlowa – Lokomotiv z pełną kadrą!

Łotysze podczas ostatnich godzin okienka transferowego dokonali bardzo ważnych porozumień. Do kadry zarządzanej przez Nikołaja Kokina dołączyło dwóch żużlowców.

Za naszymi wschodnimi sąsiadami spokojny rok na torach drugoligowych, nie inny zapowiada się kolejny. Brak możliwości walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej spowodował drastyczne zmiany planów kadrowych. Działacze rozpoczęli budowę składu z wysokiego „C” podpisując umowy z Justinem Sedgmenem i Rene Bachem nie wiedząc jeszcze o decyzjach oficjeli Polskiego Związku Motorowego.

W obliczu nowych regulacji szefostwo klubu zadecydowało o przedłużeniu umów z dotychczasowymi zawodnikami, a jako ostatni zaprezentowani zostali Steve Worrall i Kjastas Puodżuks. Dla Brytyjczyka będzie do drugi sezon z rzędu w barwach Łotewskiej drużyny. Miniony rok zakończył ze średnią 1,622 pkt/bieg, natomiast drugi z Panów to jeżdżącą już legenda Lokomotivu, która mimo upływu lat potrafi zaskoczyć.

Kilka słów do fanów po podpisaniu umowy w rozmowie z klubowymi mediami wypowiedział Wyspiarz. Worral podkreślił jak wdzięczny jest za daną mu szansę – Bardzo podobała mi się jazda w Daugavpils w 2023. Klub jest świetny tak samo jak jego fani. Co prawda nie osiągnęliśmy tego co zakładaliśmy, jednak personalnie uważam, że poczyniłem spore kroki do przodu. Jestem zaszczycony podpisując nową umowę i nie mogę doczekać się, aby kontynuować to co zacząłem. Przygotowania do następnego sezonu ruszyły pełna parą i spoglądam w przyszłość, aby cieszyć Was swoją jazdą ponownie – podsumował Steve Worrall.

Postaw mi kawę na buycoffee.to