Oskar Polis odchodzi z Kolejarza Opole

2. Liga Żużlowa – Oskar Polis odchodzi z Opola.

Coś się kończy, coś zaczyna tak rozpoczął swój wtorkowy wpis Oskar Polis. Lider OK Bedmet Kolejarza Opole zdecydował się na zmianę środowiska przed kolejnym sezonem. Wiele się mówi o angażu w pierwszej lidze.

27 – latek w ostatnich sezonach to istny hegemon rozgrywek drugoligowych. Wychowanek Włókniarza Częstochowa po transferze do Kolejarza Opole w 2018 nie schodził poniżej 1,7 pkt/bieg, a ostatnie trzy sezony kończył z dwójką z przodu. Dla zawodnika rodem z Blachowni nadszedł jednak czas zmian i wyzwań. Wiele wskazuje, że zwiąże się z dobrze znanym sobie już wcześniej Orłem Łódź, którego barw bronił będąc jeszcze juniorem. Polak ma odegrać bardzo ważną rolę w krajowej formacji seniorskiej, której ma być liderem.

Oto jak pożegnał się Polis z Opolskim ośrodkiem – Coś się kończy, coś zaczyna. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim kibicom Kolejarza Opole za wspólnych 6 lat spędzonych w klubie. Podziękowania również kieruję do prezesów, całego zarządu oraz sponsorów. Nigdy w karierze nie jeździłem tak długo dla jednego klubu. Zawsze chętnie będę wracał do Opola. Dziękuje jeszcze raz za wszystko – pisze zawodnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to