Justin Sedgmen z kontraktem w Optibet Lokomotiv Daugavpils

2. Liga Żużlowa – Sedgmen z kontraktem!

Justin Sedgmen, który tak naprawdę przez los szczęścia otrzymał szansę na starty w Polsce, doczekał się kontraktu na przyszły rok. Zaufali mu Łotysze z Daugavpils, którzy za sprawą kontraktu Australijczyka rozpoczęli budowę składu.

Zawieszenie Nicka Morrisa wywołało spore poruszenie w szeregach Łotewskiego zespołu. Brak Kangura mocno osłabiał ekipę Nikołaja Kokina w związku z czym rozpoczęto natychmiastowe poszukiwania następcy. Wybór padł na Justina Sedgmena, który wcześniej podczas okienka transferowego związał się z klubem kontraktem warszawskim.

31 – latek z Mildury odpłacił się wyśmienicie, a to popłaciło tym, że w przyszłym sezonie regularnie będzie przywdziewał kevlar Lokomotivu. Sam zainteresowany w rozmowie z klubowymi mediami tak to skomentował – W ubiegłym sezonie wystartowałem w tylko kilku wyścigach, ale bardzo mi się podobało w klubie i cała atmosfera na trybunach. Nie mogę się doczekać nowego sezonu i obiecuję, że dam z siebie 100 procent, aby uzyskać przyzwoity wynik i poprowadzić zespół do play-offów – podkreślił zawodnik.

Poza Sedgmenem pozostanie w klubie pewne jest w przypadku Łotewskiej młodzieży, która z Lokomotivem wiąże się umowami do 24 roku życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to