2. Liga Żużlowa – Sroka wypożyczony do Kolejarza Opole!

Junior H. Skrzydlewska Orła Łódź nie kończy sezonu jak jego koledzy. Młodzian wypożyczony został do OK Bedmet Kolejarza Opole i wspomoże jednego z faworytów w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Ekipa Marcina Sekuli w ostatnim czasie dręczona jest kontuzjami. Szczególnie trafiona została formacja młodzieżowa, w której na urazy narzekają Kacper Linek-Rekus czy Oskar Stępień. W obliczu takiego obrotu spraw włodarze klubu skierowali swój wzrok ku możliwemu wypożyczeniu. Padł wybór na Jakuba Srokę, młodzieżowca H. Skrzydlewska Orła Łódź. 21- latek w obecnych rozgrywkach zbyt wiele okazji do pokazania się na torze w lidze nie miał, głównie reprezentował swój zespół w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów, gdzie spisywał się naprawdę przyzwoicie.

W 1. Lidze Żużlowej, Jakub Sroka miał okazje pojechać zaledwie w dwóch biegach, podczas których nie udało mu się wywalczyć punktu. Jednak nie zmienia to faktu, że wychowanek Żużlowej Akademii Janusza Kołodzieja to uzdolniony zawodnik, który ma wiele do udowodnienia. Tym bardziej, że to jego ostatni rok w gronie juniorskim.

Postaw mi kawę na buycoffee.to