Timo Lahti dołącza do Unii Tarnów

2. Liga Żużlowa – Timo Lahti w Unii Tarnów!

Niedziela okazała się pełna bomb transferowych. Po Wiktorze Przyjemskim, swój angaż ogłosił Timo Lahti. Fin poszuka dawnej formy w Grupa Azoty Unia Tarnów.

Ostatni dzień pierwszego pełnego weekendu października przyniósł nam sporo sensacji. Oprócz rywalizacji na torze toczyła się także ta w biurach. Najpierw istną bombę puszczono w Lublinie, gdzie podpisano prekontrakt z Wiktorem Przyjemskim. Niewiele gorsi okazali się oficjele w Tarnowie. Jako pierwszego nowego zawodnika walczącej o awans Unii Tarnów przedstawiono Timo Lahtiego.

Dla 31- latka urodzonego w Kouvoli będzie to nowe rozdanie, podczas którego będzie miał on okazje do odbudowania swojej dawnej formy. O sezonie 2023 w barwach H. Skrzydlewska Orła Łódź żużlowiec będzie chciał jak najszybciej zapomnieć, bowiem z lidera stał się zawodnikiem z pogranicza trzeciej dziesiątki najskuteczniejszych. Dodatkowym impulsem dla Fina na pewno będą słowa Marka Cieślaka, który przez cały sezon podkreślał jak rozczarowany jest jego postawą, a jak dobrze wiemy legendarny trener sam ściągnął żużlowca do miasta włókniarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to