Daniel Jeleniewski nowym zawodnikiem Grupa Azoty Unii Tarnów

2. Liga Żużlowa – Unia Tarnów z kolejnymi zawodnikami.

Grupa Azoty Unia Tarnów chwali się kolejnymi podpisami z zapowiedzianymi przez siebie zawodnikami. Można rzecz, że słowo ciałem się stało.

Tegoroczny okres przed okienkiem transferowym był inny od tych z lat wcześniejszych. Teraz włodarze mogli zapobiec zmianie zdań u zawodników za pośrednictwem prekontraktów. Co prawda ich nie było wiele, a w większość działacze oparli się na podaniu sobie rąk i czekaniu do 1 listopada, kiedy to można zawierać wiążące kontrakty.

W Tarnowie działali po dżentelmeńsku, dopiero w decydujących dwóch tygodniach przerwy pomiędzy sezonowej zawarli umowy. Pierwszy podpis złożył Timo Lahti, a niedługo po nim uczynił to Adrian Cyfer. Jak wiemy z zapowiedzi to i porozumień to nie był koniec. W kolejnych dniach zaprezentowany został Daniel Jeleniewski, który zamienił pierwszoligową Abramczyk Polonię Bydgoszcz na Grupa Azoty Unię Tarnów. Dopięty został także transfer drugiego z Gryfów, Davida Bellego, który obok Fina ma tworzyć silny duet zagraniczny Sam zainteresowany w krótki filmiku powiedział – Jestem niezwykle szczęśliwy dołączając do Tarnowskiej ekipy na rok 2024. Mam nadzieje na pełen sukcesów czas i spełnienie naszego celu. Życzę wszystkim dobrej zimy i do zobaczenia na stadionach – podsumował Francuz.

W następnych dniach najprawdopodobniej włodarze przedstawią Marko Lewiszyna, Williama Drejera oraz Tarnowską młodzież.

Postaw mi kawę na buycoffee.to