Victor Palovaara w Landshut Devils

2. Liga Żużlowa – Victor Palovaara dołącza do Landshut Devils!

Bawarczycy zbroją się w najlepsze. Niemcy w obecnym czasie to najaktywniejsza ekipa, a włodarze dołączyli do kadry trzeciego już Szweda, Victora Palovaarę!

Trzon przyszłego drugoligowca stanowić będzie już duet szwedzki w osobach Antonio Lindbaecka i Kima Nilssona, których trudno się spodziewać, aby Victor Palovaara wygryzł, jednak transfer byłego zawodnika Arged Malesy Ostrów daje Sławomirowi Kryjomowi i Klausowi Zwerschinie spore pole do manewru w przypadku potencjalnej kontuzji.

O samym transferze dla klubowych mediów powiedział parę słów szef Diabłów, Bernhard Muggethaler – Jesteśmy w kontakcie z Victorem od 2022 roku i stale śledzimy jego postępy. Ma ogromny potencjał, a swoim charakterem pasuje do naszego zespołu. Zna się też bardzo dobrze z Kimem Nilssonem i Antonio Lindbaeckiem, bo ścigają się też razem w lidze szwedzkiej – podkreślił sternik.

Ekipa z Landshut tym samym wygrała wyścig o podpis Szweda z jego byłym pracodawcą – Optibet Lokomotivem Daugavpils, który tuż po tym, kiedy stało się jasne odejście Victora z Ostrowa zabiegał o niego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to