Aleksandr Łoktajew został na Ukrainie

Aleksandr Łoktajew został na Ukrainie bronić ojczyzny!

Aleksandr Łoktajew podobnie jak kilku innych rodaków prezentujących swoje umiejętności w czarnym sporcie zadecydowało o pozostaniu w swojej ojczyźnie. Panowie jak tylko mogą starają się pomóc w obronie Ukrainy. W miniony czwartek przedstawiciele SpecHouse PSŻ Poznań spotkali się z dziennikarzami na konferencji. Głównym tematem spotkań była sytuacja jednego z ich zawodników, a dokładnie Aleksandra Łoktajewa. 

Upoważniony do rozmów z ramienia poznańskiego klubu, Jakub Kozaczyk przekazał iż popularny „Saszka” znajduję się w okolicy 40 km od Lwowa, gdzie w porównaniu do innych miejscowości na Ukrainie jest względnie spokojnie: „Na razie nie strzelają i oby tak było jak najdłużej. Klub zrobił wszystko, aby ściągnąć jego rodzinę. Poza nimi udało się zwieść ciężarną koleżankę rodziny. Są już bezpieczne i mają zapewnione lokum. Klub robi wszystko aby im pomóc.” 

W podobnym tonie wypowiadał się również nowy trener SpecHouse PSŻ Poznań, Tomasz Bajerski. Wierzy on, że rosyjska inwazja na Ukrainę dobiegnie jak najszybciej do końca. Jednak o tym kiedy Aleksandr Łoktajew wróci do Polski, na razie nie wiemy nic.