Greg Hancock zabierze dwóch zawodników Sparty Wrocław na zgrupowanie w Kalifornii

Greg Hancock zbierze dwóch zawodników Sparty Wrocław na zawody do Kalifornii. Dwoma wybrańcami Grega będą Gleb Czugunow i Michał Curzytek. Zgrupowanie potrwa kilka dni, a jego zwieńczeniem będzie turniej “ANA National Pairs Championship” organizowany w Bakersfield.   

Jestem naprawdę podekscytowany na myśl o kolejnym sezonie z Betard Spartą Wrocław. Cieszę się, że mam możliwość popracować z Glebem i Michałem już teraz w moje ojczyźnie. W ciągu ostatniego roku wiele się dowiedziałem o każdym z nich, spędziliśmy sporo czasu i widzę kilka fundamentalnych zmian, które mogą przynieść efekty i przełożyć się na ich jeszcze lepsze wyniki już w najbliższej przyszłości” – Greg Hancock o współpracy z Betard Sparta Wrocław

Na campie zawodnicy Betard Sparty Wrocław będą szlifować swoją technikę na krótkich torach, których w Europie brakuje.

Organizatorzy “ANA National Pairs Championship” są bardzo zadowoleni z przyjazdu zawodników Sparty Wrocław, jest to znaczne podniesienie rangi imprezy oraz popularyzacja speedwaya w Stanach Zjednoczonych. 

To będzie niesamowite przeżycie zobaczyć tych dwóch żużlowców ścigających się ramię w ramię z takimi zawodnikami jak Luke Becker, Broc Nicol czy bracia Ruml ” – komplementuje zawodników Steve Evans.

Pobyt juniorów w Kalifornii można śledzić na profilach społecznościowych WTS Sparty Wrocław.