Greg Hancock powrot

Greg Hancock znów na motorze? Propozycja była!

Wielokrotny Mistrz Świata z USA od kilku dobrych sezonów nie startuję w żadnej lidze, a spełnia się przy pracy z wrocławską młodzieżą. Jednak na światło dzienne wyszły sensacyjne fakty, które potwierdza sam żużlowiec. Włodarze Sparty proponowali mu powrót do ścigania!

Greg Hancock to postać, której żadnemu fanowi Speedwaya w Polsce i na świecie nie trzeba przedstawiać. Czterokrotny Mistrz świata od 2018 roku nie startuje na motorze, lecz jak się dowiadujemy przedstawiciele Betard Sparty Wrocław namawiali Amerykanina do startów. Sam Greg otwarcie o tym mówi: „Władze Sparty Wrocław rzeczywiście pytały mnie w ostatnim czasie kilkukrotnie, czy nie zechciałbym wrócić do żużla. Doceniam taki gest, ale zakończyłem już żużlową karierę i nie zamierzam jej wznawiać.”

Możemy się domyślać, że taki ruch związany jest z brakiem możliwości startów przez Artioma Łagutę. Sytuacja Wrocławian jest daleka od wymarzonej, a dyspozycja niektórych zawodników jest niedostateczną, stąd taka propozycja została wysforowana w stronę Hancocka.