IMP – Przemysław Pawlicki drugi raz nagrodzony dziką kartą.

Już za niespełna dwa tygodnie cykl Finałów Indywidualnych Mistrzostw Polski dobiegnie końca. Ostatni z zaplanowanych turniejów rozegrany zostanie na owalu w Krośnie, a organizatorzy poinformowali kto pojedzie w zawodach z dziką kartą. Wybór niekoniecznie zaskakuje!

Raz jeszcze przed publicznością w ramach Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski zaprezentuje się Przemysław Pawlicki. To właśnie wychowanek Unii Leszno, a obecny reprezentant Enea Falubazu Zielona Góra dostał drugą już dziką kartę. Brak wyboru zawodnika miejscowego klubu nie może dziwić, bowiem Mateusz Świdnicki ma zapewniony start, a Krzysztof Kasprzak zmaga się z urazem.

Starszy z braci Pawlickich dał organizatorom w Pile sporo argumentów przemawiających za swoją osobą. Wszystko dla Przemka układało się świetnie do momentu wykluczenia, po którym jego szanse na udział w barażu drastycznie spadły. Jak sam zainteresowany przekazał w komunikacie prasowym – Jestem bardzo zadowolony, że będę mógł wziąć udział w zawodach w Krośnie. To kolejne wyzwanie, wystarczy spojrzeć na listę startową, by zdać sobie sprawę, jak mocna i twarda czeka nas rywalizacja. Ze względu na wydarzenia w Pile i przykrą w skutkach kontuzję mojego brata oraz wykluczenie za dwa ostrzeżenia – nie mogłem być do końca zadowolony, ale teraz przychodzi szansa na szybką poprawę nastroju. Postaram się o jak najlepszy wynik również ze względu na wsparcie kibiców, które odczuwam na każdym torze w Polsce – zakończył zawodnik.

Postaw mi kawę na buycoffee.to