Przemysław Pawlicki z dziką kartą na IMP w Pile

IMP – Wiemy kto pojedzie z dziką kartą w Pile!

Już 16 lipca w Pile rozegra się drugi finał Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Wiemy kogo organizatorzy obdarowali zaproszeniem w postaci dzikiej karty!

Nominacja zaskoczeniem nie jest, bowiem otrzymał ją starszy z braci Pawlickich, Przemysław. Ten w barwach Enea Falubazu Zielona Góra w rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej prezentuje się wręcz wyśmienicie. Po słabych sezonach w PGE Ekstralidze, zdecydował się zejść poziom rozgrywkowy niżej i jak możemy zaobserwować nie tylko w statystykach, przynosi to efekty. Przemek cieszy się żużlem i emanuje radością, a na dodatek przoduje w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników zaplecza Ekstraligi i pewnie zmierza ze swoim klubem po awans do najlepszej żużlowej ligi świata.

Sam zainteresowany na nominacje zareagował tak: „Mogę się tylko cieszyć z wysokiej formy w tym sezonie i z tego, że została ona zauważona. Dziękuję za otrzymanie nominacji. Nie udało mi się niestety w tym sezonie dostać do grona stałych uczestników cyklu, spróbuję zatem pokazać się z jak najlepszej strony jako zawodnik z dziką kartą. Tor w Pile znam dość dobrze, chociaż dawno tam nie startowałem w zawodach. Sam jestem ciekaw, jak na nim wypadnę po latach przerwy.”

Przypomnijmy, że w pierwszych zawodach zwyciężył nie kto inny jak Bartosz Zmarzlik. Za jego plecami w Rzeszowie uplasowali się Maciej Janowski i Piotr Pawlicki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to