Wiemy kto pojedzie za Adriana Gałą w rundzie IMP w Łodzi

IMP – Wiemy kto zastąpi Adriana Gałę w Łodzi!

Niedawny komunikat w mediach społecznościowych zawodnika PSŻ Poznań nie tylko wywołał zaognioną rozmowę na jego temat, ale rozwiał także pewne wątpliwości co do jego występu podczas 3. Finału Canal + Online Indywidualnych Mistrzostw Polski.

Najprawdopodobniej do takiej decyzji Adriana by wcale nie doszło, gdyby zawody rozegrały się w dwóch pierwszych terminach. Finał miał mieć miejsce już 30 lipca, jednak wtedy zebrani zawodnicy jednoznacznie stwierdzili, że owal w Krośnie wymaga wielu godzin prac, aby był bezpieczny dla nich. GKSŻ natychmiast zadecydowała przesunąć zawody na dzień następny, zapewniając, że tym razem się uda. Skończyło się na fiasku i pośmiewisko, a także potencjalnym pozwem od samego sponsora Canal +.

Po niecałym miesiącu zdecydowano się przenieść imprezę wieńczącą cykl wyłaniający indywidualnego mistrza Polski do Łodzi. Tamtejsza Moto Arena długo czekała na wydarzenie rangi mistrzowskiej, a fani czarnego sportu z miasta włókniarzy oficjalnie się tego doczekali.

Jednak nie o tym rzecz jasna traktujemy. Organizatorzy w obliczu rezygnacji ze startu Adriana Gały do boju desygnowali Wiktora Przyjemskiego. Utalentowany młodzieżowiec Abramczyk Polonii Bydgoszcz tym samym uzyskał możliwość pełnego uczestnictwa w cyklu, a w Łodzi może liczyć na naprawdę kapitalny rezultat. Przed kilkoma tygodniami w spotkaniu ligowym 18 – latek musiał uznać jedynie raz wyższość Nielsa-Kristiana Iversena, kończąc starcie z dorobkiem 14 oczek.

Sam zainteresowany na stronie organizatora tak skomentował swoja nominacje – Oczywiście, że się cieszę. Po raz trzeci będę miał okazję rywalizować z najlepszymi polskimi zawodnikami, a dla mnie udział w tego typu zawodach to przede wszystkim nauka. Swoje umiejętności mogę weryfikować na tle trudnych rywali. Tor w Łodzi znam z meczów ligowych i liczę tam na udany występ – zakończył Wiktor Przyjemski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to