Robert Lambert nawiązał współpracę z Jasonem Crumpem!

Jason Crump wraca w nowej roli!

Świetnie prezentujący się ostatnimi czasy Robert Lambert poszukiwał dla siebie nowego konsultanta. Uznał iż były menedżer Tomasza Golloba, Tomasz Gaszyński nie będzie mu dalej przydatny. Anglik sięgnął po bardzo uznaną markę, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Nowym konsultantem Roberta został bowiem Jason Crump!

Przyjaźń obu panów trwa już kilka dobrych lat, co było sporym argumentem czemu Crump przystał na ofertę Roberta Lamberta. Jak warto wspomnieć w poprzednim sezonie 46- letni były mistrz świata próbował swoich sił jako czynny zawodnik jednak jak sam wspomniał: „Wciąż kocham żużel. W zeszłym roku spróbowałem jazdy na żużlu, ale w wieku 46 lat nie mogę być tak dobry, jak kiedyś. Jestem teraz, by pomóc Robertowi, bo jest moim przyjacielem od wielu lat. Mam nadzieje, że mu w czymś pomogę.”

Anglik natomiast komplementuję pomoc otrzymywaną od swojego starszego kolegi po fachu: „Jego wiedza jest niczym magiczne pudełko pełne pomysłów. To zaszczyt, że taki ktoś może mi pomagać. Zrobimy z tego użytek bo to jest świetna postać.”