Rune Holta

Kolejna oferta dla Rune Holty!

Doświadczony zawodnik rodem z Norwegii, legitymujący się polskim paszportem, absolutnie nie może narzekać na brak ofert. Po tym kiedy informowaliśmy o zainteresowaniu Unii Tarnów(daj tu link do tego newsa/ albo odnośnik hrefowy) weteranem polskich aren, tak teraz chęci zaangażowania Holty zgłaszają włodarze Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Rzecznik Gdańskiego klubu, Pan Rafał Sumowski przyznał otwarcie iż strony decydujące w klubie podjęły już kontakt z menedżerem Norwega. Zainteresowanie usługami byłego reprezentanta polski wzrosło znacząco po tym kiedy PZM wydał oficjalny komunikat w którym wyklucza starty Rosjan i Białorusinów w naszych ligach. „Zawodnik ma oferty ze wszystkich szczebli rozgrywkowych, więc delikatnie mówiąc o jego pozyskanie nie będzie łatwo” – dodał Sumowski.

Decyzja ta dotknęła mocno Wybrzeże. Bowiem stracili oni swojego lidera z poprzedniego sezonu Wiktora Kułakowa. Rzecznik klubu w tym temacie wypowiada się tak: „Jedziemy bez Wiktora Kułakowa. To scenariusz, którego się spodziewaliśmy, więc od kilku dni Zdunek Wybrzeże Gdańsk prowadzi działania mające na celu utrzymanie możliwie najwyższego poziomu sportowego drużyny.”