INNPRO ROW Rybnik dopiął ważny transfer

Metalkas 2. Ekstraliga – INNPRO ROW Rybnik dopiął ważny transfer.

Prezentacja drużyny z Rybnika na sezon 2024 przyniosła fanom sporą niespodziankę. Włodarze przedstawili, bowiem nowy nabytek, a jest nim Maksym Borowiak!

W Metalkas 2. Ekstralidze w przyszłym sezonie będziemy mieli bardzo ciekawą sytuację. Mocne zespoły zbudowały ekipy z Krosna, Ostrowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy czy właśnie Rybnika. Drużyna Krzysztofa Mrozka do niedawna jednak miała spory problem, który stanowili juniorzy. Paweł Trześniewski po kontuzji nie przypomina siebie sprzed urazu, a Kacper Tkocz jest daleki od wymagań działaczy czy fanów. W tej sytuacji sternicy swój wzrok skierowali ku Maksymowi Borowiakowi, który po dobrym sezonie w barwach Enea Falubazu Zielona Góra nie mógł liczyć na miejsce w macierzystym klubie.

Wychowanek FOGO Unii Leszno przez długi czas pozostawał tylko w sferze domniemań jako potencjalne wzmocnienie, a teraz zasilił szeregi Rekinów, z którymi podobnie jak przed rokiem z Falubazem będzie chciał zawalczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Co warto podkreślić, Prezes Mrozek w trakcie prezentacji dziękował Piotrowi Rusieckiemu za merytoryczne i poważne rozmowy przy transferze młodego zawodnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to