Bartłomiej Kowalski z nowym

PGE Ekstraliga – Bartłomiej Kowalski z nowym kontraktem!

W ostatnim dniu okienka transferowego Betard Sparta Wrocław pochwaliła się przedłużeniem umowy ze swoim utalentowanym żużlowcem. Bartłomiej Kowalski pierwsze dwa lata jako senior spędzi na Olimpijskim!

Kadra Wrocławian została zamknięta tak naprawdę bardzo szybko. Andrzej Rusko jak wiemy jest bardzo sprawnym i sprytnym działaczem, który skrupulatnie realizuje swoje plany. Samo zestawienie wielu ruchów nie wymagało, te same się wyklarowały. W miejsce odchodzącego Piotra Pawlickiego w role seniora wskoczył Daniel Bewley, a pozycja U24 naturalnie przeszła w ręce świeżo zakontraktowanego na kolejne lata Kowalskiego. Jego miejsce na juniorce zajmą Kacper Andrzejewski oraz pozyskany Filip Seniuk.

Sami Wrocławianie z okazji przedłużenia współpracy z wychowankiem Akademii Janusza Kołodzieja nagrali filmik, w którym Bartłomiej Kowalski przedstawiany jest jako „Człowiek do zadań specjalnych”. Tytuł nie może dziwić. 21 – latek w minionej kampanii pokazał jak wielki drzemie w nim talent, ratując cenne punkty dla swojej ekipy, notując przy tym bardzo dobrą, drugą najlepszą wśród młodzieżowców średnią na poziomie 1,716 pkt/bieg. Indywidualnie natomiast pochodzący z Tarnowa zawodnik wywalczył wicemistrzostwo świata juniorów podczas cyklu SGP2.

Postaw mi kawę na buycoffee.to