Jason Doyle i Jaimon LIdsey oficjalnie w GKM Grudziądz

PGE Ekstraliga – GKM Grudziądz odkrył karty!

10 listopada włodarze ZOOleszcz GKM-u Grudziądz przedstawili podobnie jak Enea Falubaz Zielona Góra od razu cały swój skład. W ekipie Gołębi jest parę nowych twarzy mających pomóc w wywalczeniu awansu do play-offów.

Jak wiemy, Grudziądzanie to jedyny beniaminek od lat, który zdołał utrzymać się w Elicie, jednak Marcin Murawski nie jest zadowolony ze spokojnego utrzymania i oczekuje od swojej ekipy lepszych rezultatów. Od lat mówi się o play-offach, do których zawsze GKM-owi blisko, jednak w ostatecznym rozrachunku zawsze czegoś brakuje. W przyszłym roku ma być inaczej, a przysłużyć się ma temu zupełna odmiana kadry.

Grudziądzanie po sezonie 2023 podziękowali za jazdę Nickiemu Pedersenowi, Glebowi Czugunowowi oraz Frederikowi Jakobsenowi. W ich miejsce sprowadzono przede wszystkim duet australijski – Jasona Doyle i Jaimona Lidseya, który ma sprawić, że play-offy zawitają na obiekt Gołębi. W drużynie natomiast pozostali Max Fricke, Wadim Tarasienko jak i Kacper Pludra. W formacji juniorskiej nie zabraknie podopiecznych Roberta Kościechy, czyli Kacpra Łobodzińskiego, Kevina Małkiewicza czy Jana Przanowskiego. Ponadto popularny „Kostek” zastąpił w roli szkoleniowca pierwszej drużyny Janusza Ślączkę. Grudziądzanie jak sami nazywają rozpoczynają projekt – Nowy sezon, nowa historia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to