Jonas Knudsen zawodnikiem Falubazu

PGE Ekstraliga – Jonas Knudsen zawodnikiem Falubazu!

Zielonogórski klub nie tylko aktywnie uzupełnia kadrę pierwszego zespołu, ale także dba o silne zestawienie mające wystartować w Ekstralidze U-24. Do niego dołącza Jonas Knudsen!

Działacze z Winnego Grodu mają za sobą niezwykle aktywne okienko transferowe. Po zwycięskim roku na torach 1. Ligi Żużlowej mieli za zadanie zbudować jak najmocniejszy skład, którego celem będzie utrzymanie się w PGE Ekstralidze. W tym celu do Zielonej Góry sprowadzono takie postacie jak Piotr Pawlicki czy Jarosław Hampel. Przy tym nie zapomniano o młodzieżowej drużynie. Jej liderem ma być nie kto inny jak Jonas Knudsen, a pomóc ma mu Michał Curzytek.

22 – letni Duńczyk dał się poznać kibicom Falubazu od bardzo dobrej strony już w 2021 roku podczas Memoriału Rycerzy Żużla, a swoje umiejętności potwierdził dobrymi występami na torach 2. Ligowych w barwach Enea Polonii Piła. Dla samego Knudsena będzie to już drugi rok występów w Ekstralidze U-24. W roku 2022 w kevlarze Unii Leszno wywalczył 108 oczek w 12 spotkaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to