Władysław Komarnicki o wypadku Nickiego Pedersena

PGE Ekstraliga - Komarnicki: „Mam nadzieje, że Nicki zakończy karierę”

Były prezes Stali Gorzów, Władysław Komarnicki wypowiedział się na temat przyszłości Duńczyka po kolejnym poważnym upadku. Działacz uważa iż najlepiej by było gdyby Pedersen zdecydował się nie wracać do żużla.

Były prezes Stali Gorzów Duńczyka zna bardzo dobrze. Nicki był jego zawodnikiem przez dwa lata, a Panowie pozostali w dobrych kontaktach. Komarnicki uważa, że to co ostatnio się zadziało z Pedersenem nie jest dziełem przypadku: „Mam nadzieję, że Nicki Pedersen zakończy właśnie teraz karierę. Ostatnio otrzymał od pana Boga sygnały, których nie można lekceważyć. To naprawdę zaczyna źle pachnieć. Ktoś wyraźnie próbuje mu powiedzieć, że to czas, by powiedzieć koniec. Jako prezes z pełną odpowiedzialnością doradzam mu, żeby już nie kusił już losu. Nie dlatego, że mu źle życzę, bo zapewniam, że jest wręcz odwrotnie. Chcę go widzieć sprawnego i cieszącego się tym, co wypracował przez te wszystkie lata na torze.”

Działacz odniósł się także do zachowania Piotra Pawlickiego: „Zgadzam się jednak z sędzią, bo była to od A do Z wina Piotrka Pawlickiego, który ma skłonność do podejmowania ryzyka. Tym razem też to zrobił i niestety konsekwencje były fatalne”