Norbert Krakowiak z prekontraktem w Krośnie

PGE Ekstraliga – Krakowiak z prekontraktem w Krośnie.

Cellfast Wilki Krosno pomimo ambitnego składu i pomysłu na siebie nie utrzymały się w Elicie i podzieliły los ubiegłorocznego beniaminka Arged Malesy Ostrów. Wilki jednak nie próżnują na rynku transferowym.

W Krośnie sezon rozpoczęli naprawdę obiecująco. Bardzo bliskie spotkanie z Lesznem na wyjeździe, a w drugiej kolejce zwycięstwo z Toruniem na swoim owalu. Z biegiem czasu było jednak coraz gorzej, doszły problemy z torem, które bądźmy szczerzy pogrzebały beniaminka. W Krośnie jednak nikt nie załamuje się i zarząd rozpoczął budowę składu na kolejny sezon. Wiemy już, że Andrzej Lebiediew i Jason Doyle w nim ni pozostaną natomiast na podpisanie prekontrakty zdecydował się inny z liderów Vaclav Milik.

Ten doczekał się partnera w postaci Norberta Krakowiaka. O zainteresowaniu Cellfast Wilków osobą 24- latka mówiło się o dłuższego czasu, jednak wydawało się, że walka o podpis wychowanka Ostrovi Ostrów rozegra się pomiędzy Orłem Łódź a spadkowiczem z Elity. Jak wiemy, wyścig wygrali w przedbiegach Krośnianie, a o samym fakcie podpisania umowy poinformował klub w bezpośrednim poście na mediach społecznościowych.

Ruch ten należy o tyle pochwalić, że w przypadku potencjalnego awansu do Speedway Ekstraligi na sezon 2025, Wilki będą miały w szeregach żużlowca gotowego do walki z najlepszymi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to