PGE Ekstraliga – Motor niejako potwierdził odejście Hampela?

Jarosław Hampel mimo upływającego niemiłosiernie czasu prezentuje nadal równą i wysoką formę. Kapitan Mistrzów Polski mimo to w najbliższym okienku transferowym będzie musiał szukać sobie nowego domu.

Popularny Mały trafił do Lubelskiego zespołu przed sezonem 2020 i brał udział w największych sukcesach zespołu. Było srebro w 2021, a rok później doczekał się upragnionego złotego medalu DMP. Po drodze zaliczył wzloty i upadki, a po największym podniósł się w spektakularnym stylu po zmianie jednostek napędowych. Wiele jednak wskazuje, że jego przygoda z Koziołkiem na piersi dobiega końca.

W przyszłych rozgrywkach Dominik Kubera skończy wiek zawodnika U-24, co defacto czyni go największym rywalem Jarka Hampela. Wychowanek Unii Leszno bez wątpienia jest jednym z największych młodych talentów co dobitnie pokazuje jego znacznie wyższa średnia od „Małego”. Nie dziwi zatem, że to na niego włodarze Mistrzów Polski postawią.

Świadczy o tym niedawno zamieszczony w mediach społecznościowy filmik. Jarek Hampel na nim próbuje ubrać kevlar Motoru jednak mu się nie udaje. Gdy rzuca go w stronę Dominika, ten natychmiast się w nim znajduje.

Hampel na brak zainteresowania narzekać nie będzie. Jego usługami zainteresowany bardzo mocno jest Enea Falubaz, który sonduje swój skład w przypadku awansu do Elity. Nie brakuje także chętnych w Ekstralidze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to