PGE Ekstraliga – Oficjalnie Piotr Baron w Apatorze!

Były szkoleniowiec FOGO Unii Leszno już od jakiegoś czasu obecny był w Toruniu, a teraz oficjalnie klub przedstawił go jako nowego szkoleniowca Aniołów na przyszły sezon!

For Nature Solutions KS Apator Toruń doczekał się w końcu upragnionego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski. Co prawda w grodzie Kopernika nadzieje są jeszcze większe i sięgają one tytułu mistrzowskiego, lecz w ostatnich latach brakowało ważnego elementu układanki. Przez Apatora przewinęło się kilku trenerów, jednak koniec końców drużynę do medalu poprowadziła legenda – Jan Ząbik.

Doświadczonego szkoleniowca w przyszłym roku na podobnej roli trudno się spodziewać. Niezwykle zasłużony dla klubu człowiek, liczy już swoje lata, jednak jak sam podkreśla chce się skupić na rozwoju młodzieży, która ostatnio nie czyni wyczekiwanych postępów. Pałeczkę po Ząbiku przejmie jego wychowanek Piotr Baron, który smak złota zna od podszewki. W klubie z tym transferem wiążą spore nadzieje, a na powitanie zamieszczono wpis wraz z filmikiem.

Przyszedł czas, aby już oficjalnie potwierdzić to, o czym jest głośno od pewnego czasu Trener Jan poprowadził nas po brązowy medal, a teraz przekazuje pałeczkę swojemu wychowankowi. Panie Piotrze – witamy w domu! – czytamy w komunikacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to