Oskarów dwóch zostaje w Gorzowie

PGE Ekstraliga – Oskarów dwóch zostaje w Gorzowie!

ebut.pl Stal Gorzów przed końcem okienka transferowego ogłosiła przedłużenie umów z Oskarem Fajferem oraz Oskarem Paluchem. W obu przypadkach są to kontrakty wieloletnie!

Słowem wstępu umowa dla syna Piotra Palucha wielkim zdziwieniem nie jest. Młodzian spod ręki znakomitego niegdyś zawodnika prezentuje się od samego początku znakomicie na Jancarzu, a oczekiwania z roku na rok rosną, z czym młodzieżowiec daje sobie rade. Minione rozgrywki Paluch zakończył z niezłą średnią na poziomie 1,365 pkt/bieg, a co ważne w jego jeździe jest coraz więcej spokoju i ogłady.

W przypadku Fajfera już przed sezonem 2023 wiele mówiło się jak zawodnik z 1. Ligi może zastąpić Bartosza Zmarzlika. Wychowanek Startu Gniezno odpowiedział niedowiarkom swoją równa i bardzo dobrą jazdą, a najlepszym potwierdzeniem jest średnia na poziomie 1,763 pkt/bieg nie wiele odstającą od tej Szymona Woźniaka, czyli wieloletniego lidera formacji krajowej w Stali Gorzów.

O transferach parę słów powiedział sam Waldemar Sadowski – Oskar Fajfer znakomicie przyjął się w naszym klubie, to bardzo ambitny zawodnik i jestem pewny, że kolejne sezony w Stali będą bardzo udane w jego wykonaniu. Oskar Paluch to jeden z najbardziej uzdolnionych juniorów w Polsce, który z roku na rok coraz lepiej radzi sobie w PGE Ekstralidze. Bardzo się cieszę, że mamy w Stali takich żużlowców – podsumował sternik o przedłużeniach kontraktów do roku 2025.

Oprócz wspomnianej dwójki kontrakty na dwa lata już wcześniej podpisali Martin Vaculik, Szymon Woźniak oraz Anders Thomsen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to