Paweł Przedpełski odpłacił się za daną mu szansę

PGE Ekstraliga – Przedpełski odpłacił się za daną mu szansę.

W trakcie sezonu 2023 pojawiło się wiele głosów, że czas wychowanka Apatora Toruń, Pawła Przedpełskiego jest policzony. Występy 28 – latka często nie były zadowalające, jednak to nie spowoduje konieczności szukania przez niego nowego otoczenia.

Nowe fakty przed kamerami Canal + po meczu rewanżowym w Lublinie przedstawił Adam Krużynski, członek rady nadzorczej KS Toruń. Jeden z ważniejszych ludzi w klubie z Grodu Kopernika wyjaśnił, że Paweł Przedpełski został zapewniony o tym, że w przyszłym roku czeka na niego miejsce w ekipie. Jest to o tyle zaskakująca deklaracja, bo w mediach pojawiły się głosy jakoby Anioły usilnie działały na rynku transferowym w kontekście krajowego wzmocnienia.

Wieść o miejscu na kolejny sezon, byłego uczestnika SGP zmotywowała do tego stopnia, że odjechał swoje najlepsze spotkanie w tej kadencji. Podczas starcia z Platinum Motorem Lublin, Paweł Przedpełski wykręcił 12 oczek, będąc jednocześnie najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Jana Ząbika.

Przed Torunianami stoi nowe wyzwanie, pierwszy mecz półfinałowy w najbliższą niedziele, a rywal z najwyższej półki, czyli Betard Sparta Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to