Robert Lambert na dłużej w Toruniu

PGE Ekstraliga – Robert Lambert na dłużej w Toruniu!

Drugi najskuteczniejszy zawodnik For Nature Solutions KS Apatora Toruń tuż zaraz po Emilu Sajfutdinowie, czyli Robert Lambert zostaje w klubie na kolejne dwa sezony! Wieść ta musi cieszyć fanów Aniołów!

W Grodzie Kopernika skład był znany już spory czas wcześniej. Działacze stawiają na zestawienie z minionego roku, które pod ręką Jana Ząbika odrodziło się i wywalczyło upragniony krążek Drużynowych Mistrzostw Polski. Co prawda nie był on ze szczerego złota, lecz z brązu, ale nadal sprawił w szeregach Apatora sporo radości. Teraz mistrza zastąpi jego uczeń Piotr Baron, a jak wiemy były szkoleniowiec Betard Sparty czy FOGO Unii Leszno uwielbia wygrywać w PGE Ekstralidze.

Okienko transferowe dla Torunian co by nie mówić było dość nudne. Przed kilkoma dniami oficjalnie potwierdzono podpisanie umowy na kolejne dwa lata z Emilem Sajfutdinowem, teraz podobny ruch oficjele ogłosili z Robertem Lambertem. Decyzja ta absolutnie nie może dziwić, a kibice Apatora mają sporo powodów do radość. Brytyjczyk w parze z Emilem to synonim stabilności i sporej liczby oczek wywalczonych dla drużyny.

Sam zawodnik informacje skomentował za pośrednictwem mediów społecznościowych – Jestem bardzo podekscytowany mogąc podzielić się z Wami informacją, że moja przygoda z KS Apatorem Toruń będzie trwać do 2025 roku. Oczekuje niecierpliwie, aby w przyszłym sezonie z pełnym oddaniem zbudować silną drużynę. Jestem wdzięczny za bycie częścią rodziny Apatora. Widzimy się w roku 2024 oraz 2025!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to