Wiktor Przyjemski zawodnikiem Platinum Motoru Lublin

PGE Ekstraliga – Wiktor Przyjemski zawodnikiem Platinum Motoru Lublin!

Mistrzowie dopięli swego. Wiktor Przyjemski, jeden z największych talentów żużlowej Polski dołączył do ekipy aktualnych Mistrzów Polski. 18 – latek doczekał się iście mistrzowskiego przywitania.

Tuż po tym, kiedy Abramczyk Polonia Bydgoszcz odpadła z walki o awans do PGE Ekstraligi, Wiktor Przyjemski ogłosił swoje odejście. Sam młodzian mówił o tym jak trudna była ta decyzja, lecz jednocześnie jak bardzo jej potrzebował do dalszego rozwoju. Tuz po tym ogłoszeniu toczyła się zacięta dyskusja, gdzie talent czarnego sportu rodem z Bydgoszczy wyląduje. Przodownikiem po jego podpis od samego początku wydawał się Platinum Motor Lublin, a w niedzielne popołudnie wszystko stało się jasne.

Na spotkaniu podsumowującym ostatnie trzy lata w wykonaniu Koziołków nie tylko debatowano o minionych sukcesach, ale pożegnano kapitana Jarosława Hampela, jednocześnie całe wydarzenie okraszając przywitaniem Wiktora Przyjemskiego! 18 – latek doczekał się iście mistrzowskiego przywitania.

Przed młodzianem niezwykle ciężkie zadanie, razem z Bartoszem Bańborem staną przed dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami, a pośród swoich rówieśników muszą wygrywać, będąc pewnym punktem drużyny walczącej o drugą z rzędu obronę tytułu DMP.

Wiktor Przyjemski rozgrywki zaplecza Elity zakończył z niesamowitą średnią 2,5 pkt/bieg będąca najlepszym wynikiem w całej lidze!

Postaw mi kawę na buycoffee.to