PGE Ekstraliga – Wtedy dowiemy się kto znajdzie się w finale!

Władze Speedway Ekstraligi długo nie kazały nam czekać na dokładne godziny starć rewanżowych w ramach półfinałów najlepszej żużlowej ligi świata. Oba mecze rozegrają się w niedziele.

Czeka nas mała zmiana w porównaniu do rywalizacji z pierwszych meczy. Wtedy odbyły się one dzień po dniu. Najpierw zobaczyliśmy jednostronne widowisko w Częstochowie, gdzie Platinum Motor Lublin zwyciężył pewnie nad Lwami, a następnej doby mieliśmy okazje delektować się wyśmienitym starciem w Toruniu zakończonym remisem.

Lwy, Lecha Kędziory pojadą mocno rozdrażnione na Aleje Zygmuntowskie, lecz trudno przypuszczać, aby Koziołki zaprzepaściły blisko 20 punktową przewagę. Zupełnie inny scenariusz czeka nas we Wrocławiu. Betard Sparta co prawda nie musi gonić wyniku, jednak remisu na Motoarenie nikt się nie spodziewał. Podopieczni Dariusza Śledzia pomimo swoistej zadyszki byli faworytami i wiele głosów przypuszczało, że na Olimpijskim Spartanie będą jedynie sukcesywnie powiększać swoją przewagę.

Do rewanżu dojdzie za niespełna dwa tygodnie w niedziele 10 września i na start zobaczymy rywalizacje między Platinum Motorem Lublin, a Tauron Włókniarzem Częstochowa. Początek meczu o godzinie 16:15 na antenach Eleven Sports. Natomiast drugie spotkanie zaplanowane na 19:30 emitowane będzie za pośrednictwem platformy Canal +. W nim zmierzą się ekipy z Wrocławia i Torunia.

Półfinały PGE Ekstraligi – rewanże:

16:15 – Platinum Motor Lublin vs Tauron Włókniarz Częstochowa – TV: Eleven Sports

19:30 – Betard Sparta Wrocław v For Nature Solutions KS Apator Toruń – TV: Canal+ Sport5 / Canal+ Online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to