Bartosz Zmarzlik zostaje w Lublinie

PGE Ekstraliga – Zmarzlik zostaje w Lublinie!

Gala kończąca sezon Platinum Motoru Lublin przyniosła istną bombę tegorocznego okienka transferowego. Bartosz Zmarzlik przedłużył kontrakt nie tylko na kolejny rok, ale na dwa!

Przed sezonem 2023 wychowanek Stali Gorzów stanął przed bardzo ciężkim wyborem, o którym wielokrotnie mówił jak wiele sprawił mu problemów. Bartosz Zmarzlik koniec końców związał się z Platinum Motorem Lublin, a współpraca w pełni zaprocentowała. Koziołki obroniły Drużynowe Mistrzostwo Polski, a czterokrotny indywidualny mistrz świata zdobył swój pierwszy złoty krążek na krajowym podwórku w karierze seniorskiej.

Czempion w przekroju całego sezonu spisał się równie wyśmienicie kończąc po raz trzeci z rzędu z tytułem najskuteczniejszego zawodnika Speedway Ekstraligi ze średnią 2,526 pkt/bieg. Co prawda maszyny jego nie były tak nieomylne jak zawsze, jednak Bartosz pokazał istną klasę nieosiągalną dla reszty.

W Lublinie w przyszłorocznej ekipie dużych zmian nie planują. Pewne jest to, że Jarek Hampel odchodzi razem z Kacprem Grzelakiem. Jedyną nową twarzą będzie zaprezentowany już Wiktor Przyjemski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to